Ataman: Tercihim Odeabank'la başarılı bir kadro inşaa etmek
06.05.2016 - 16:39

Eurocup Şampiyonu Galatasaray Odeabank, ana sponsoru Odeabank'ın CEO’su Hüseyin Özkaya’yı ziyaret etti.

Ziyarette Odeabank CEO'su Özkaya, şampiyonluk kupasını kaldırdı. Daha sonra pasta kesilerek kutlamaya geçildi.

Ziyaretin ardından Ergin Ataman, açıklamalarda bulundu. Büyük başarıların hep birlikte elde edildiğini belirten Ataman, "Galatasaray camiamız, taraftarımız, oyuncularımız, yöneticilerimiz bu başarıda çok büyük pay sahibi. Diğer bir taraftan da bu başarıda bu sezonun kusursuz bir şekilde ilerlemesini sağlayan ana sponsorumuz Odeabank pay sahibidir. Biz de bu günümüzü onlara ayırdık. Kupayı Odeabank’a getirdik. Türkiye’de özellikle basketbol ve voleybol gibi maçlarda Avrupa çapında dünya çapında başarıların gelmesi için aynen bu şekilde birlikteliklerin artması lazım. Biz bu sene çok iyi bir birliktelik yaşadık. Bu sene Euroleague mücadele edeceğiz. 6 milyon dolarlık bir takım ile sezon başında Odeabank ile birlikte bunun inşaatını yapmıştık. Sonunda hedefe ulaştık. Şimdi yine tercihim Odeabank ile beraber başarılı olacak bir kadronun inşaatını yapmak." dedi.

Yorumlar


Realist ugur budak sanmıyorum. GS'ye 3 yıl için 9,5 milyon euro veriyorlar. Sırt sponsorluğu için yıllık 3 milyondan fazla vermeleri pek mümkün değil. FB'nin kaça anlaştığı açıklanmadı. Öyle bir durum olsa mutlaka açıklanırdı.
07-05-2016 11:17
1905 ODEABANK'a teşekkürler, devamını bekliyoruz!
07-05-2016 10:15
ugur budak Ortalığı karıştırmak için değil gerçekten bilmediğim için soruyorum; Odeabank'ın FB formasındaki ismi için verdiği para, GS'nin ismini taşıması için verdiği paradan daha mı fazla?
07-05-2016 09:17

Yorum Yazın


Tweetlerimiz