Ataman: Rakip zor atışları soktu
18.03.2018 - 22:31

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, Yeşilgiresun Belediyespor mağlubiyetinden sonra konuştu.

Karşılaşmaya iyi başladıklarını belirten Ataman şunları kaydetti:

"İlk periyotta oyunun kontrolünü elimize geçirdik ama Yeşilgiresun Belediyespor da hücumda gayet iyi oynuyordu. İkinci periyottan itibaren gerçekten tebrik etmek istiyorum Yeşilgiresun takımını. Mükemmel bir hücum performansı ortaya koydular. Oyuncularım mücadele etti, savunmaya çalıştı ama özellikle rakip çok zor atışları sayıya çevirince bir türlü maçın kontrolünü alamadık. Oyunun sonunda onlar daha iyi oynadı, tebrik ediyorum. Hak ettiler."

Kazandıkları PTT Erkekler Türkiye Kupası’nın ardından rotasyondaki değişiklikler nedeniyle düşüş yaşadıklarını dile getiren Ataman, bu duruma kısa zamanda çözüm bulacaklarını sözlerine ekledi.

Yorumlar


ozan Pera'nın bütçesi ivkovicin 2. senesindeki bütçeden azdı Ayrıca ataman gelince efes sezon başında belirlediği bütçelerin üstüne çıktı (Douglas ve Weems transferleri)
20-03-2018 10:42
Bütçe Please Anadolu Efes için en büyük problem malesef bütçe problemi. Farklı algıların peşine koşulsa da Don Kişotluk edip ben öne çıkıyorum ve diyorum ki: Evet Yeşil Giresun gibi düşük bütçeli takımlara bile yenilmemizin ardında elbette ki bütçe sorunu yatıyor. Bir kere Ergin Hocamıza Perasovic'in dibini görürcesine bitirdiği bitik bütçeli takımı teslim ediyorsanız çok da fazla başarı beklemeyeceksiniz. Çünkü bütçe olmayan takımın CSKA gibi oynamasını beklemek en büyük hayalperestliktir. Takım kötü gidiyorsa bütçe olacak ki gereken neşter vurulacak. E şimdi takımdaki sıkıntılara Ergin Hocamız yeterli müdahaleyi niye yapamıyor? Çünkü bütçe yok kardeşim. Bunu dile getirmeyelim de ne yapalım? Tuncay Bey ve Alper Bey hiç büyük başarı beklemesin yani. Ne kadar bütçe o kadar köfte, pardon başarı...
19-03-2018 16:56
Efesli Efes seni yollamadıkça düzelemez. 2 senedir eurolig de sonuncu olan ligde de başarılı olamayan takımları çalıştırıyorsun sana bu imkanları verenler de senin kadar suçlu.
19-03-2018 12:03
Ekrem Aydın Nedense hep aynı masal rakipler zor atışları soktu avrupada kaybediyor zor atışları soktular ligde kaybediyor zor atışları soktular. :)) Birde şey var tabi şundan verim alamadık bundan verim alamadık.
19-03-2018 10:10
cevdet weems çok iyiydi, şampiyon olacaktı efes, fenerbahçe doğuşu geçip. douglas gibi adama noldu
19-03-2018 09:00
Sertmama Bu rakipler çok ayıp ediyorlar. Neden böyle fenalıklar yapıyorlar ? Maestroya bir gıcıkları mı var ?
19-03-2018 08:19
ballokum Siz kolay atışları neden sokamadınız?
18-03-2018 22:53

Yorum Yazın


Tweetlerimiz