Ataman: Müthiş basketbol oynadık
17.02.2018 - 16:02

2018 PTT Erkekler Türkiye Kupası yarı final Darüşşafaka yetinden sonra konuşan Anadolu Efes koçu Ergin Ataman:
 

Oyuncularımı kutlarım, müthiş bir basketbol oynadılar bugün. Maça çok iyi başladık ve planladığımız gibi Doğuş’u Wilbekin’le eşleştirerek en önemli hücumlarını devre dışı bıraktık. Dunston ile içerden iyi oynayıp en başından kontrolün bizde olacağını gösterdik. Onlar da kaliteli bir kadro tabii geri gelmek istediler ama oyuncularım takım için katkı vererek geri dönüşü engellediler. Final için mutluyuz, bizim için önemli olan kupayı alabilmek.

Son top sorulunca sinirlenen Ergin Ataman artık magazin konularını bırakın artık, son topta bize baskı yaptılar ve Motum gidip şutu attı, maç ile ilgili sorularınız varsa sorun.

Errick McCollum Galatasaray’daki gibi kenardan geliyor, şu anda bu sistem iyi gidiyor belki bu şekilde deneye yanıla devam edebiliriz, sonuçta ben de takıma sonradan dahil oldum.

Her maçın kendine özgü taktiği var. Yarın oynayacağımız takımlarla hiç oynamadım bu sezon. Tabii çalışıp taktiksel dokunuşlar yapacağım, taktik kadar takımın istediği de önemli olacak. Şu anda iyi durumdayız, yarın da kupayı almak için mücadele edeceğiz. Simon benim sevdiğim tarzdaki oyunculardan biri, iyi durumda şu anda da. Umarım yarın da böyle devam eder.

Yorumlar


Beyaz gölge Aç tavuk kendini darı ambarında zannedermiş !
17-02-2018 21:07
Kadir "Son rop baskı yaptılar motum gidip sut attı 90 oldu magazin yapmayın" iste 15 gün içinde ataman özüne döner
17-02-2018 19:54

Yorum Yazın


Tweetlerimiz