Ataman: İlk yarıdaki gibi oynarsak şampiyon oluruz
24.05.2018 - 22:45

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi play-off serisi ikinci maçı Darüşşafaka galibiyetinden sonra konuşan Anadolu Efes koçu Ergin Ataman:

"Öncelikle Blatt başta olmak üzere Darüşşafaka camiasını kutlarım, müthiş bir sezon geçirdiler. Bu akşam da 19 sayı geriye düşmelerine rağmen geri döndüler. Kazanabilirlerdi, Wilbekin topu sokabilirdi. Biz de müthiş mücadele ettik, oyuncularıma dedim ki ilk yarıda oynadığımız basketbolu oynarsak şampiyon oluruz ancak ikinci yarıdaki gibi oynarsak TOFAŞ da tehlikeli bir takım, seride çok zorlanırız. Weems'in ayağında sakatlık var, %80'iyle oynayabiliyor ve sadece taktik antrenmanlara çıkabiliyor. Ancak tecrübeli bir oyuncu ve kalitesini gösteriyor. Rakipler Simon ve McCollum'a odaklanırken biz onu kullanıyoruz. Bugün Sant Ross onu tutmasına rağmen müthiş oynadı, kutluyorum."

Yorumlar


obrakadavra hayal kurmakta güzel be hocam devam et böyle tbrkler :))
25-05-2018 11:05
Space Jam O zaman oynanmasin seri direk verelim kupayi uşkemizin yegane klubu FB Dogus'a, direk tatile ciksin cocuklar. Çok değil 2015'te Karsiyaka sampiyon oldugunda kimi elemisti once, hayal meyal hatirlarsiniz? Ondan sonraki sene de GS serinsinde degerli hakem abiler Bo Mccalebb'in i bagira bagira gelen faulunu verseydi boyle konusamazdiniz ama tabi bu hakemler ile hayal siz de haklisiniz. Buyurun izleyin, ondan sonra da utanmadan hayal mayal diye laf edin http://basketdergisi.com/video-iste-galatasarayin-itiraz-ettigi-pozisyon.html
25-05-2018 10:41
Demircan Atamandan masallara devam. finalde süpürgeyi görünce bütçe diye ağlamaya başlar gene.
25-05-2018 10:36
Hamit Ne desin peki arkadaşlar ''ikinci olacağız, ikinci olmak için finale çıkacağız'' mı desin? Ne dese beğeneceksiniz? Nasıl bir düşmanlık ise bu hiçbirşey tatmin etmiyor bazılarını! Finalde saha avantajı kimde ise elbette şampiyonluk şansı daha yüksektir biliyoruz da o zaman final serisi oynanmasın direkt Fenerbahçe Doğuş'u şampiyon ilan edelim neye oynuyorlar ki??? Neyse izlemeye, takip etmeye devam edelim..
25-05-2018 10:08
ballokum Masallara devam.... Peki 2. yarıdaki gibi oynarsan. Olasılık P-P mı? Ama karşında Daçka olmayacak ki, Karşına çıkacak takımdan bağımsız nasıl söyleyebilirsin bunu? Al işte bir Ataman sallaması daha.
24-05-2018 23:51
Pertpapa Bu saygıdeğer beyefendi gerçeklik ile bağını kaybetmiş. Saha avantajının Fenerbahçede olduğu 7 maçlık bir seriden galip çıkabileceğini düşünmek bir tür halüsinasyondur...
24-05-2018 22:59

Yorum Yazın


Tweetlerimiz