Arzu Özyiğit menajerlikten ayrıldı
15.12.2016 - 14:29

Türkiye Basketbol Federasyonu, A Milli Kadın Basketbol Takımı'nın menajeri Arzu Özyiğit ile yolların ayrıldığını duyurdu. 

TBF'DEN ŞU AÇIKLAMA YAPILDI: 2015 Yılından bu yana A Milli Kadın Basketbol Takımımız’da menajerlik görevini üstlenen Arzu Özyiğit’e; Federasyonumuz’a, Milli Takımımız’a ve Türk Kadın Basketbolu’na yaptığı değerli katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

2015 Avrupa Şampiyonası’nda beşinciliği elde eden, 2016 yılında Olimpiyat Oyunları’na katılma şansı yakalayan ve Rio da çeyrek final oynayan milli takımımızın başarılarında önemli katkısı bulunan Özyiğit’e bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz.

Yorumlar


emre Sebep nedir? Hayrola karyola?
15-12-2016 19:17
Sidu Bu konuyla ozellikle ilgilendigim icin yaziyorum; haberin icerigi basligi sorgulamama neden oldu, Arzu Ozyigit menajerlikten ayrilmak istememis, isvereni Federasyon onunla yollarini ayirmis ve boyle kuru bir aciklama yapmis. Neden acaba? Hakli sebep mi var? Yoksa o mevkii bir baskasina mi soz verilmisti? Haydi son soruya cevap verilmesini beklemiyorum da bayram degil seyran degil enistem beni niye optu diye sormamis mi Arzu Ozyigit? Yoksa kol kirilacak ve yen icinde mi kalacak? Kamuda seffaflik ne de korkulan bir olgu! Devlet sirri, derin devlet, devletin ali cikarlari, ortulu odenek, sayistayi islevsizlestirme, raporlarini sumen alti etme, vs.
15-12-2016 16:49

Yorum Yazın