Anadolu Efes 40 yıllık emektarlarını onurlandırıyor
04.04.2016 - 14:55

Kuruluşunun 40. yılını kutlayan Anadolu Efes tarihine adını yazdıran isimler, Lacivert-Beyazlılar’ın Turkish Airlines Euroelague’deki Panathinaikos maçı öncesinde Abdi İpekçi Spor Salonu’nda bir araya gelecek.

Anadolu Efes’e 40 yıllık deneyimine ortak olan oyuncusundan antrenörüne, yöneticisinden çalışanına pek çok isim, “Anadolu Efesliler Buluşması”na katılacak.

Anadolu Efes’in efsane isimleri, 7 Nisan Perşembe günü 18:30’da Abdi İpekçi Spor Salonu’nda bir araya gelecek.

Anadolu Efes tarihine ismini yazdıran tüm isimlerin davet edildiği buluşma sonrasında, katılımcılara Anadolu Efes Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri tarafından teşekkür plaketi takdim edilecek.

Yorumlar


ERDAL OKYAR Başaarısızlığon sebeplerinden biri de EFES'in sitesi.Donuk,durgun heyacansız.
05-04-2016 12:49
kadir çan anadolu efes bir ev lazım.yıllardır süren geleneğin devam etmesi ve ebediyyen sürmesi ve daha büyük başarıların gelmesi için salon lazım artı oyuncu istikrarı.
04-04-2016 22:10
fatti tamer,volkan,aydın örs,özerhun,çetin çeki yıllarını bu klübe verdiler ama katılmayacaklarmış sanırım neden küstürüldüler neden sahiplenilmediler,70 yaşında ki adama bunca paralar verilirken neden efesin kendi evlatları dışlandı,kaptan taner ölecek orada kimsenin umrunda değil,yazık çok yazık gelinen nokta her sene milyonlar harca birlik beraberlik yok efes buraya kendi evlatları ve aç yabancılarla geldi,şimdi tok yabancı ve tok koçlarla nereye kadar.
04-04-2016 18:03

Yorum Yazın


Tweetlerimiz