All Star oylamasında McCollum zirvede, Datome takipte
11.01.2018 - 16:12

Sonuçları 17 Ocak’ta açıklanacak Tahincioğlu All-Star 2018 oylamasında şu ana kadar en çok destek gören isim, Anadolu Efes’in başarılı oyun kurucusu Errick McCollum oldu.

10 binden fazla oy alan ABD'li yıldızı Fenerbahçe Doğuş'un İtalyan Forveti Luigi Datome takip ediyor.

21 Ocak’ta Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek Tahincioğlu All-Star 2018 heyecanına az bir zaman kaldı. RedBull.com/BSLAllStar adresinde devam eden oylamada en yüksek oya ulaşan basketbolcular, harika şölendeki yerini alacak. Sonuçları 17 Ocak’ta açıklanacak oylamada şu ana kadar en çok destek gören isim ise Anadolu Efes’in başarılı oyun kurucusu Errick McCollum oldu. Oylama partnerinin RedBull.com olduğu mücadelede 10 binden fazla taraftarın favorisi McCollum’u, 8 bin 953 oyla Fenerbahçe Doğuş’un yıldız forveti Luigi Datome takip ediyor. Üçüncü sırada ise Darüşşafaka takımından Scottie Wilbekin yer alıyor. 
 

Basketbolseverlerin bir numaralı adresi Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin en iyi oyuncularının yer alacağı Tahincioğlu All-Star 2018, 21 Ocak Pazar günü 14.00’da düzenlenecek.

Sinan Erdem Spor Salonu’nda yapılacak şölene Avrupa ile Asya karmaları arasındaki maç damga vuracak. RedBull.com/BSLAllStar  adresinden devam eden oylamada en yüksek oya ulaşan basketbolcular, mücadeleye ilk 5’te katılmaya hak kazanacak. 

ING Bank 3 sayı yarışması, LeasePlan Yetenek Yarışması ile Tahincioğlu Smaç Yarışması da All-Star şölenine renk katacak.
 

17 Ocak’ta sonuçları açıklanacak oylamada şu ana kadar büyük çekişme yaşanıyor. Neredeyse her gün liderin el değiştirdiği oylamanın zirvesinde Anadolu Efes’in başarılı oyun kurucusu Erick McCollum yer alıyor. 10 binden fazla oy alan tek isim olan McCollum, 20.18 ortalamasıyla  sayı krallığında da ilk sırada. Başarılı oyuncuyu, son şampiyon Fenerbahçe Doğuş’un İtalyan yıldızı Luigi Datome takip ediyor. 8 bin 500 taraftarın favorisi olmayı başaran İtalyan forvet, McCollum’u yakalamak için basketbolseverlerlerden destek bekliyor. Ligde gösterdiği üstün performansla dikkat çeken Darüşşafaka’nın genç yıldızı Scottie Wilbekin ise taraftarların en çok tercih ettiği üçüncü isim konumunda. 24 yaşındaki yetenekli basketbolcu, 16.33 sayı ortalamasıyla dikkat çekiyor.

Asya Karması’nda ise deneyimli bir isim ilk 5’te yer alıyor. Bursa temsilcisi TOFAŞ’ın forveti Samuel Mejia aldığı 3 binden fazla oyla forvet sıralamasında ikinci sırada bulunuyor. Beşiktaş’ın pivotu Sertaç Şanlı da bölgesinde 6 bin oyla Avrupa Karması’nın en çok oya sahip oyuncu.

Tahincioğlu All-Star 2018 Asya-Avrupa Karması mücadelesinde ter dökecek basketbolcular 17 Ocak’ta açıklanacak. 

Yorumlar


cevdet basketbola ilgi çekmek için futbolcu kullanılan organizasyon. ordan sonra bıraktık allsatarı.
12-01-2018 13:24
Efes Fan Bu adam efeste olmasına rağmen iyi bir oyuncu değil.
12-01-2018 09:01
obeoneginobili fenerli oyuncuların hiçbirisi katılmasın mümkünse, Arda'yla Mc Collum oynasınlar. Bu kadar gereksiz, ciddiyetsiz bir organizasyonda Fenerli oyuncuların vakit harcamasına gerek yok.
12-01-2018 01:11
Alp Bu durum da Türkiye'de basketbolu ne kadar iyi bildiğimizi gösteriyor maalesef...
11-01-2018 16:31

Yorum Yazın


Tweetlerimiz