ALİ KOÇ'TAN ATAMAN'A SERT CEVAP
20.05.2019 - 21:39

THY EuroLeague final maçında yaşanan gerginlikten sonra Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Ali Koç, yaşananlarla ilgili açıklamada bulundu. 

Yorumlar


Space Jam @fenerli yorumlarin çoğunu okudum, kimse fenerbahce beko taraftari degil geneli kumede kalmayi basari goren futbol basketbolla kendilerini teselli etmeye calisan holiganlardan baska bir sey degil. Ergin Ataman kadar tas dussun basiniza...
23-05-2019 13:18
Space Jam Tecavuzcunun cevabi ama mini etek giydi beni tahrik etti. Siz o taraftar dediginiz holiganlari savunmaya devam edin aferim, yuzyillik basarisizliginizi ancak bu sekilde gecistirirsiniz ama bu sizi hayatta zengin cocugu olmak disinda hic bir ozelligi olmayan fanatik bir holigan olmaktan baska birsey yapmaz ayip size.
23-05-2019 11:30
fenerli tüm yorumları okudum.genel bir fenerbahçe kıskançlığı yatıyor taraftarların ruhunda tabi ki bu taraftarlar dediğimiz kişilerin çoğu efesli taraftar değil. ben yıllardır efesin başarıları ile övündüm ıstanbuldan uzakta yaşamama rağmen efes in maçlarını tv lerden kaçırmamaya çalıştım. ama bu ataman da bir şeyler var taraftarları kötü tazahürat yapmaya teşvik eden bir huyu var. bundan dolayı aziz gibi antipatik geliyor herkese öncelikle nasıl bir antrenör olmalı o kişinin nasıl davranması gerektiğini psikologlardan yardım almalı.çoğu yorumcu ya obra giderse şeklinde yorum yapmış sakın sevinmeyin obra hiç bir yere gitmiyor. Bizler başkanımızla, kulübümüzle,takımlarımızla, oyuncularımızla, antrenörlerimizle ve taraftarlarımızla BÜYÜK bir kulübüz.Hiç kimse de bunu değiştiremez değiştirmeye de hiç kimsenin gücü yetmez.
22-05-2019 14:14
Hakan Cengiz "Efesli" mi var Allah aşkına, gelmiş Galatasaraylılar fedailik yapmaya, savunma yapmaya çalışıyorlar akıllarınca. Sizin takımınız var zaten, aloooo, dün Antep'i yenip play-of serisinde 1-0 öne geçtiler. Böyle şeylere emek harcamak yerine gidin takımınıza sahip çıkın.
22-05-2019 10:13
serdar 1)mac bitimine beş buçuk dakika varken biberoviç hamlesi nedir?nasıl tutacaktı bu çocuk larkini? 2)bir ara beş kısaya döndü,bir pozisyon sonra vazgeçti.ne düşündü vazgeçti.anlayan varmı? 3)biri çıkıp desin 20 lik olmuş daçka maçında datomenin oyunda ne işi var?neden oyuncunu korumuyorsun? 4)efes maçında son anlardaki vazgeçmişlik vurdumduymazlık sakatlıkla falan açıklanamaz! sormayacakmı birileri çıkıpta? küfürle kapanacakmı bu konular?
22-05-2019 02:34
damir mula gokyuzu nikli arkadaş nerde olduğumu görmek istiyorsan gelebelirsin. 2009 finalinde sizin gibiler girip çoğu a milli olmuş oyuncuları dövdü. ki o dönemde de ergin ataman sevilmiyordu ve yine yöneticileriniz taraftarı tutamayız minvalinde açıklamalar yapıyordu. her kaybettiğinizde şiddete ve kufure ve hakarete başvuran bir anlayışı savunmak insanları sizden daha da soğutuyor. ergin atamanın yaptığı kışkırtma ve hakaretler gelince cezası neyse alır alsın da gerekirse daha önce olduğu gibi takımdan da gönderilir zira en iyi yabancı oynucu ve koçları alıp elde edilecek sportif başarıdan daha önemli olan etik kurallar vardır basketbolda. ne yazık ki bunların çoğunun sizde olmadığını yarı final maçında sakat oyuncunuz jofreye ve final maçında efes antronerine yaptıklarınızla tekrar hatırlattınız
22-05-2019 00:13
Gokyuzu Damir Mula nikli arkadaş...ya adını yaşatmaya çalıştığın adam gibi ol yada o adamın adını kendi EGO’na taşıma.mulaömeroviç nerde sen nerdesinnnnn.....
21-05-2019 17:18
Mertbaba YİNE YORUMLAR YAYINLANMADI KESİK YEDİK...Atamanfobik olsaydık yayınlanırdı...
21-05-2019 15:40
Demircan Çöküş başlamışmış. Çöküşe geçen halimiz euroligde F4 oynamak. Efes maskesine bürünmüş gizli Gs'liler de eurolige katılmak için imza kampanyaları düzenliyor. Hayallerinizde göremeyeceğiniz seviyeye defalarca çıktık. Seneye de çıkacağız. 5 sakat oyuncu her F4 denk gelmez. Tam kadro olduğumuzda neler yapabildiğimizi Real'e Oly'e sorun anlatsınlar size. Ha bir de eurolig kupası görmek isteyen müzemizi ziyaret edebilir.
21-05-2019 13:18
ceyhun bartu Halil Ergin Ataman gibi bir insan tanımadım.Hem taraftara en galiz küfürleri savuracaksın, sonra da dönüp ÖZÜR BEKLEYECEKSİN. Gerçekten bu kadar pişkinliğe "Pesss" doğrusu..
21-05-2019 11:09
Tuna Ali Koç sportif başarısızlık üzerine gelecek okları Ataman ve Efes'e çevirdi. Efes'in taraftarı, medyada sahip çıkanı yok ya, Özilhan’ın da hükümetle arası bozukken vurun abalıya! Parayla Obradovic'i, Gherardini'yi, kaliteli oyuncuları alıp EL şampiyonu olabilir, dominant bir oyunla Final 4'un gediklisi olabilirsiniz. Spor ahlakı parayla alınmıyor! Ali Koç "deteğimiz için teşekkür bekliyorduk" diyor, hangi destek? Sosyal medyadan bir tebrik ve iyi şanslar dileği bile yayılayamayanların desteği mi? "Efes kaybetsin de içimiz soğusun" tarzı konuşan oyuncularınızın desteği mi? 19 Mayıs'ta Avrupa finalinde Türk takımı ve koçu aleyhinde tezahürat yapanların desteği mi? Benim çocukluğum Efes ile geçti. 18 sene bu günü bekledim. Benimle birlikte bekleyen onca insanın en güzel günlerini kendi hırslarınızla kinlerinizle, hedef şaşırtma taktiklerinizle kirletmeye hakkınız yok! Hiçbir şeye saygınız yoksa sahada canını dişine takıp buraya gelen adamlara saygınız olacaktı, spor(!) kulübüsünüz ya!
21-05-2019 10:36
Tuna Ali Koç, ne kadar rahat yalan söylüyor. Salondaydım, FB'nin oturduğu koltukların değeri 40bin TL olan zengin holiganları, maçın bitimine 40 saniye kala "mola alsana ergin ataman", hemen arkasından "doping yapsana" ve arkasından da "OÇ Ergin Ataman" diye bağırdı. Ataman da bunun üzerine küfürle karşılık verdi. Bu zengin hırbolar, Özilhan ailesini de fiziki ve sözlü taciz etti. Ali Koç, taraftarının yaptığında bir sıkıntı yoksa, neden canhıraş oraya koşup onları kontrol altına almaya çalıştın? Başa geldiğinde bu eril, agresif ve düşmancıl tavrı değiştirme vaatleri veren adam, sportif başarı elden gidince taraftarına yaranmak için mafyaya dönüştü. Sen kimsin, kimi tehdit ediyorsun? Yönetici olarak görevin "kontrol edemeyiz" dediğin adamları kontrol etmek, itidali sağlamak. FB yöneticileri en son Efes'e karşı böyle konuştuğunda, FBliler sahaya dalıp yüzlerce kişi bir takımı linç etmeye çalıştı!
21-05-2019 10:32
BGL Efes keşke yenmeseydi.Çok acı oturdu
21-05-2019 09:51
Şikeci Aziz Gündem değiştirmeyi azizden öğrendim
21-05-2019 09:45
petsy Başka söze gerek yok. Balık baştan kokuyor. Böyle başa böyle tarak.
21-05-2019 08:50
Hector Sağol başkan.çok güzel bir cevap vererek taşı gediğine koşmuşsun.basının duyup,görüp,bilip yazamadıklarını söylemediklerini deklere ettin.efes tümTürkiyenin takımıdır.herkesten önce oralarda Efes vardı.bu adam geldiğinden beri insanlar ikiye bölündü.bu adam orada kaldığı sürece Efes tüm Türkiyenin takımı olma hüviyetini kaybedecek.arsız çok iyiydi
21-05-2019 01:37
bleda Peki Ali Koç sen nasıl binlerce holiganın ağzından küfür çıkmadığını bilebiliyorsun? Her yere yetişen kulağın mı var senin? Bu açıklamalarla olayları daha da germedin mi?Kendi taraftarlarını ve kendinden önceki yönetimlerinin yaptıklarını da bi zahmet eleştiriver
21-05-2019 01:01
Aksoy Başkan güzel söylemiş ama sormazlarmı? Maç elden gitmiş 25 sn var ve herkes üzüntülü onlar ve tv başındaki bizler o zibidilerin o ortamda laf söylemesine ne gerek vardı.atamının yerinde kim olsa tepki gösterirdi o serserilere allah onları bildiği gibi etsin.
20-05-2019 23:48
Hakan Cengiz Bravo başkan, hak ettiği ve anladığı dilden konuşmuşsunuz malum şahısa.
20-05-2019 23:17
Kedili Ergin Ataman ve Fatih Terim gibi isimlere hakkettikleri tepkiyi Türk medyası da gösterebildiği gün belki iyiye doğru bir adım atabilmiş oluruz. Gençlerimiz bu tarz spor adamlığını örnek almamalı. Ergin Ataman’ın son 10 yılda yaptığı her şeyi normalleştirmeye çalıştınız, verilen tepkiler o yüzden anormal geliyor. Fatih Terim ve Ergin Ataman gibi kaç tane örnek var Avrupa’da? Yanlışları sindire sindire, toplum olarak ortak bir tepki veremediğimiz için bugünlere geldik.
20-05-2019 22:57
Murat Çöküşünüz futbol gibi baskette de başladı.artık yenilgiler geliyor haliyle sinirlenmeye başladınız.bu olumsuzluklardan sonra obradoviç de giderse yıllarca kazandığınız şampiyonluk ve f4 lerle övünüp duracaksınız.ve tarih ve yeni nesil sizi bunlarla hatırlayacak.kaybolup gideceksiniz çünkü hayatta her şeyin bir sonu vardır.bu arada ataman Efes gibi bir kulübe layık birisi olarak işini yap.bırak bu söylemleri ve işine bak belliki hiç bir yerde sevilmiyorsun.biraz kendine gel
20-05-2019 22:54
Emel. Fenerbahçeli değilim ama doğruyu söylemiş enazından bizim basketbol camiası gibi sorunun kaynağını yani kişiyi eleştirmeyip cici görünme çabasına girmemiş. Hepimiz biliyoruz atamanın Türkiyede çoğu taraftar grubunca sevilmediğini.Hangi salonda tepki çekmediki sanki şaşılıcak işmiş gibi tepki dolu garip başka ülkeden gelmişte yaşananları algılayamamış gibi şaşkınca bakıyor birileri?Bir satır gördünüzmü atamana bunların sebebi sensin diye yazan tıpkı yerli oyuncuları yerin dibine sokarken sustukları gibi euroligde yerlisiz oynadığı 4 finalinde eleştirisini yapamıcaklar.Mesela hangi ekol efes de yerlimi oynadı diye yazanı göremiceksiniz çünkü samimi değil kimse.
20-05-2019 22:34
Damir mula Sayin ali koc siz de bu aciklamalarinizla siz de tarif ettiginiz spor adamlarinin 2. Kismina dahil oldunuz. Eger efese saygi duyuyorsan antrenorune de saygi duyacaksin sevsen de sevmesen de. Bu adamin vukuatlarina falan bakip diyerek taraftarin onune en onemli rakibinizin antrenorunu taraftarin onune atmakla fair olunmuyor. Ustelik taraftari biz de kontrol edemyiz gibi siddet ongorulu ifadelerle imkansiz. Eskiden muessese takimlari varken belki avrupadan kupalar gelmiyordu ama basketbol hep nezih bir camiaya sahipti. Sayenizde futboldaki holiganizm buraya da sirayet etti.
20-05-2019 22:21
ariel Teşekkürler Sayın Ali Koç, tek sermayesi provakasyon olan kişiye hakettiği yanıtı vermişsiniz. O malum kişiye Chicago'nun ünlü özlü sözünü söylemek isterim "Scientists are trying to figure out how long human can live without a brain. You can tell them your age."
20-05-2019 22:16
Semih11 Ege'de yenildiniz diye bu işleri azittiniz.artik kabullenin. Efesi kucumsemeyin lakin siz Ülker sayesinde ordasiniz.
20-05-2019 22:01
Gokyuzu Eeeeee nihayet be başkannnnn.işte biz senden bunu bekliyoruz....bunca taraftarın sitem ettiği gördüğü yerde başını çevirdiği v buna rağmen hala provakasyondan kaçınmayan bir adama nihayet hakettiği cevabı vermişsin .....ağzına sağlık
20-05-2019 21:55

Yorum Yazın