Ali Koç: Gelecek yıl da Euroleague'de şampiyonluk mücadelesi sürecek
10.06.2019 - 16:29

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün resmi yayın organlarından Fenerbahçe Dergisi'nin 196 numaralı Haziran 2019 sayısında yayımlanan başyazısında basketbola yer verdi:

Bu sezon, Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız üst üste 5. kez Final-Four’da mücadele etti. Öncelikle Koç Obradovic başta olmak üzere basketbol şubemize, sporcularımıza ve tüm ekibimize, bizlere yaşattıkları gurur için teşekkürlerimi sunuyorum.

EuroLeague rekorları kırarak Final-Four’a ulaştığımız bu sezon sonunda beklentimiz, kupayı bir kez daha ülkemize getirmekti. Ancak yaşanan, beklenmedik, talihsiz ve önemli sakatlıkların takım oyunumuzu etkilemesi sebebiyle istediğimizi alamadık.

Fenerbahçe Beko’nun, geçtiğimiz 5 yıllık süreçte olduğu gibi gelecek yıl da Final-Four’a kalacağına ve son saniyeye dek kupa mücadelesini sürdüreceğine inanıyorum.

"Bununla beraber sezon içinde Türkiye Kupası’nı müzemize getiren Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın Tahincioğlu Basketbol Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi devam ediyor. Takımımıza başarılar diliyorum.

Bir başka gurur kaynağımız ise Kadın Basketbol Takımımız oldu. Sporcularımız inanç ve azimle hem Türkiye Kupası’nı hem de lig şampiyonluğu kupasını müzemize kazandırdılar. "

Yorumlar


sporsever FB Türk sporunun kaka çocuğudur. Bütün kabahatler ona aittir. FB ile çarpışan kim varsa cici çocuktur. Ne yaparsa yapsın okşanır, sevilir, öpülür.
12-06-2019 22:35
basketçi Küfür bu ülkede her yerde maalesef var,toplum kalitemiz de ortada,insanlar için en kolay,rahat deşarj olma şekli. Fb takımın taraftarları salona getirtmeye ihtiyacı mı var? Ayrıca taraftarlar kendi sahasında küfür etmiyor da niye deplasmanda efes maçlarında ediyor ? Ortamı geren,taraftara küfür eden arkadaş için niye kimse bir şey söylemiyor? Antep,Ksk,Giresun,Bjk,Gs maçlarında da bu zata tepki veriliyor niye konuşulmuyor? Daha geçen hafta gs taraftarı koro halinde maç boyu küfür etti,mola alsana diye tempo tuttu niye haber olmadı veya eleştirilmedi? Tek taraflı yorum yapmayın.
11-06-2019 09:59
Fenerlee fenerbahceli gibi görünüp basketbol düsmanlıgı ve felaket tellallıgı yapan kisilere iyi bir cevap olmus her bransda iddaalı kadro kurmak hedefdir aksi düsünülemez son yıllarda spor kulübü gibi görünüp bulundukları her bransda kücülmeye giden kulüplerle bir daha karıstırmayın !
10-06-2019 19:02
Efesli Çok doğru tespitler.Ben o gün maçtaydım.Keşke gitmeseydim TV'den baksaydım.40 dk boyunca ağza alınmayacak küfürler ettiler yanımızdaki bayanlardan utandık.Bunlar ülker arenaya gelen seyirci profili değil çünkü ülker arenaya gelenler kombineli seyirci tabiri caizse asil basketbol seyircisi.Bunlar toplama zibidi, inanın maçı bile seyretmiyorlar.Bir de efes tarafından ataman faktörü var.Bu ataman olayının da bir düzene girmesi gerekiyor.Böyle rezillik olmaz kulübe zarar vermeye başladı.Bir tarafta küfürbaz fb taraftarı bir tarafta Ataman ne olacak böyle bilinmez.
10-06-2019 16:57
Murat Sayın başkan, şu soyunarak maç seyreden basketbol ile uzaktan yakından hiç bir alakası olmayan, fb taraftarı olarak algılamayacak kadar rezil ama bir şekilde o salona getirilen ve sadece küfür etmekten başka hiç bir haltları olamayan sözde fb taraftarına sahip çıksanızda salonda eşimizle çocuklarımızla doğru dürüst maç seyretsek bıktık artık Fb'nin sözde bu taraftarından BIKTIK.
10-06-2019 16:47

Yorum Yazın