Ali Koç: Basketbolun bütçesini küçültmeyeceğiz
16.06.2019 - 19:37

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, olağan mali genel kurulda kulübün mali geleceğine ilişkin birçok konuda açıklamalarda bulundu.

Mali durum nedeniyle küçülmeye gidileceği konuşulan basketbol şubesi hakkında konuşan Ali Koç, "30 milyon dolarlık basketbol takımımızın bütçesini küçültmeyeceğiz" dedi.

Basketbol takımının EuroLeague performansını da değerlendiren Koç, "EuroLeague Final Four'una rekorlar kırarak gittik. Ama son 1.5 ayda kara bulutlar üzerimize çöktü" ifadelerini kullandı.

Ali Koç ayrıca basketbolda ödemelerin bir ay geriden geldiğini kaydetti.

Kaynak: Fanatik

Yorumlar


sporsever Damir mula troller gerçek efesli değiller. Serkan sen de amatör ne demek, profosyonel ne demek spor ne demek bir öğren. Ayaktopçu transferlerinin paranın hiç edilmesi demek olduğunu, yazık günah olduğunu o branşın fanatiklerinin anlaması çok zor. Çok sayıda branşı en üst düzeyde götürme çabası bağlamında, bu kulüp futboldaki rakiplerine hiç benzemez, Türkiye'de benzeri yoktur, dünyada da azdır. Kıskançlık hedefi olmasının, futbol rakiplerinin diğer branşlarda başka takımları goygoy etmesinin, algı ve adli operasyonların, aleyhinde koalisyonlar kurulmasının nedeni odur. Kimse kulübün yöntemlerini değiştirip o rakiplerin yaptığı gibi yapmasını istemesin boşuna.
17-06-2019 22:46
fenerli aziz başkan appıah,anelka,ortega alex lucıano ve daha bir çok ünlü futbolcuyu getirdi ne oldu Avrupa şampiyonu mu olduk? ali koç hala kulübü toparlayamadı cebinden 231 milyon verdi hala olmadı.ama sizin gibilere hala yaranamadı.ancak bu bütçe ile basket de tüm dünyada tanınır hale geldik.obranın askerleri bize sonsuz bir mutluluk yaşatıyor.aziz milyonlarca para harcadı getirdi yıldızları da ne oldu? Avrupa şampiyonu mu olduk?
17-06-2019 12:56
arif cakir Damir Mula mertbaba'nin derdi basketbol değil Fenerbahçe nefreti, çekemiyor adam işte.
17-06-2019 01:48
Hakan Fenerbahce spor klubu bir futbol takimi oldugu kadar basketbol takimidir. Biz 90li yillardan beri surekli heyecanla takimimizin mucadele ve basarilarini takip ediyoruz. Bazilari gibi gazimizin alinmasi icin baska takimlarin basarilarina bel baglamiyoruz.
17-06-2019 00:25
Serkan 30 milyona en babasından futbol takımına 3 forvet alınır yazıktır günahtır ali bey. parayı amatör şubelerde hiç etmeyin.
17-06-2019 00:19
Damir mula Mertbaba adam basketbola yatirim yapacam diyor bunu takdir etmek gerekiyor. Ben bir efesli olarak bu rekabetin en ist duzeyde devam etmesini isterim zira ulkemizde guzel basketbol izlemek takim rengi gozetmeksizin guzel
16-06-2019 23:16
Mertbaba Futbolda başarı gelinceye kadar(ki en az 5sene) basketbola yatırım mecburen hatta istemeye istemeye devam eder...Taraftarın gazını almak lazım bir yerde...
16-06-2019 20:07

Yorum Yazın


Tweetlerimiz