19 MAYIS KUTLU OLSUN
19.05.2017 - 08:53

Türkiye Cumhuriyeti'nin tarihindeki dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs 1919'da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Samsun'a ayak bastı ve Kurtuluş Savaşı'nı başlattı...

Atatürk'ün Samsun'a ayak bastığı tarih olan 19 Mayıs aynı zamanda Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı olarak da her yıl büyük bir coşkuyla kutlanıyor.

Başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm Kurtuluş Savaşı şehitlerimizi bugünde şükranla anıyoruz... 

 

Yorumlar


Ariel Kutlu olmasın 19 Mayıs, kutlu olmasın hiç bir bayram, ATA'mızın ve ulusumuzun ANNE'si ZÜbeyde Anne'ye, ATA'mızın manevi çocuklarına ve ATA'mıza sistematik olarak hakaretlerin yapıldığı, bu hakaretleri yapanların yaptıklarıyla kaldığı bir ülke ve bir ulusa bayramlar kutlu olmasın. Bu gün USA'in kurucu babaları olan Bağımsızlık Bildirisinde imzaları olanlar hakkında ATATÜRK'e yapılanların yüzde birini yapan biri çıkarsa sadece onurunu değil her şeyini yitirir, ve her şeyden önce ulus onu mahkum eder ve sırtını döner, yani Türkiye'de yapılanın tam tersi.
19-05-2017 11:35
Özgüreda Tüm Ulusumuzun bayramı kutlu olsun. Bu vesileyle hemde Anneler gününde Atamızın kendisine ve annesine iftiralar atan aşağılık insanlarıda Allaha havale ediyorum. Bu ve benzeri tipleri hak ettiği sözleri, yaptırımları sergilemeyen yetkilileride ayrıca kınıyorum.
19-05-2017 09:17

Yorum Yazın


Tweetlerimiz