12 Dev Adam, İtalya yolcusu
10.08.2017 - 18:48

2017 Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek A Milli Erkek Takımımız, Sardegna Basket Cup 2017 hazırlık turnuvasına katılmak üzere İtalya’ya gidiyor.

Ay Yıldızlılarımız, İstanbul’da başladığı hazırlıklarını, 5 Ağustos Cumartesi günü İtalya’nın Bormio kentinde sürdürdü. İtalya’daki kondisyon ve kuvvet ağırlıklı çalışmaların ardından yurda dönen ve Fenerbahçe Spor ve Etkinlik Salonu'nda taktik ağırlıklı antrenmanlar yapan millilerimiz, 11 Ağustos Cuma günü özel turnuvaya katılmak üzere İtalya’nın Cagliari kentine gidecek.

A Milli Erkek Takımımız, İtalya’da 12-13 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Sardegna Basket Cup 2017’de Finlandiya ve ev sahibi İtalya ile karşılaşacak. Daha önce turnuvaya katılacağını açıklayan Nijerya ise organizasyonda yer alamayacak.

Millilerimiz, turnuvadaki ilk maçında 12 Ağustos Cumartesi günü TSİ 21:45’te Finlandiya ile karşılaşacak. Ay Yıldızlılarımız, 13 Ağustos Pazar günü ise TSİ 21:45’te ev sahibi İtalya ile karşı karşıya gelecek.

İtalya’daki turnuvanın ardından Çekya’nın Prag kentine geçecek olan Ay Yıldızlılarımız, burada 16 Ağustos Çarşamba günü TSİ 18:00’de ev sahibi Çekya ile bir hazırlık maçı oynayacak ve ardından da yurda dönecek.

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın